Gratis

Asistent Relatii Publice si Comunicare

SC ICCO Facility Management SRL

Candidatul Ideal

Nivel de studii:
  • Studii medii/ superioare in comunicare/marketing digital
Competente:
  • Operare PC: Word, Excel, Internet, Image editor, Google Analytics, Facebook Ads, cunoștințe basic de SEO;
  • Cunoașterea limbii engleze (scris și vorbit).
  • Prioritizează, gestionează timpul eficient și respectă termenele limită;
  • Lucrează foarte bine în echipă;
  • Empatizează și ascultă activ partenerii în discuție. Gândește creativ, se concentrează pe soluții și are capacitatea de a folosi cât mai eficient resursele existente.

Descrierea jobului

Vrei sa ne ajuti sa devenim mai cunoscuti?
Ne marim echipa la ICCO Facility Management și cautam o colega sau ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈un coleg cu abilitati bune în social media, comunicare si front desk (receptie).

Principalele responsabilitati:
  • Monitorizeaza constant canalele companiei si propune solutii strategice pemtru maximizarea expunerii publice;
  • Gestioneaza continuu canalele digitale ale companiei (website, Facebook, LinkedIn), asigurandu-se de actualizarea acestora cu conținut specific, prelucrat pentru fiecare platformă, pe baza materialelor furnizate de departamentele interne
  • Impelementeaza si coordoneaza proiectele de grafica digitala;
  • Administreaza arhiva foto si video;
  • Suport administrativ la recepție, gestionarea achizițiilor de rechizite, protocol etc...

ICCO Facility Management este antreprenor general ce furnizează servicii complete pentru clădiri, dispunând de capabilități de construcție și renovare pentru proiecte industriale, comerciale și civile de tip Greenfield și Brownfield.

Viziunea companiei este de a deveni o prezență notabilă pe piața din estul Europei în serviciile de construcții industriale și facility management, fiind în top 50 firme de top din domeniul industrial.

Ducem la indeplinire obiectivele clientilor nostri, fiind un partener strategic.

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024