Gratis

ASISTENT MEDICAL - PUNCT DE LUCRU PLOIESTI

CENTRUL MEDICAL REPER
2 poziții

Candidatul Ideal

- diploma de asistent medical generalist
- experienta in dializa reprezinta un avantaj
- capacitate de lucru in echipa;
- adaptabilitate la conditiile de munca, disciplinat;
- comunicativitate, responsabilitate;
- rezistenta la efort.

Descrierea jobului

- asigura supravegrerea permanenta a pacientului pe parcursul tratamentului de dializa;

Beneficii:

- mediu de lucru motivant;
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂posibilitatea dezvoltarii carierei;
- instruire si dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Centru de dializa
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024