Gratis

Asistent Medical la Domiciliu

SV Homemedica Assistant
2 poziții

Candidatul Ideal

La HomeMedica, căutăm profesioniști dedicați și empatici pentru a se alătura echipei noastre de servicii medicale la domiciliu din București. Candidatul ideal pentru acest rol trebuie să îndeplinească următoarele criterii:

Calificări și experiență: Experiență de minim 3-6 luni în domeniul serviciilor medicale, de preferat cu experiență în perfuzii, recoltări de analize și injecții.

Competențe tehnice: Abilități excelente în realizarea procedurilor medicale la domiciliu și cunoașterea bunelor practici în îngrijirea pacienților.

Abilități interpersonale: Empatie, răbdare și capacitatea de a comunica eficient cu pacienții și familiile acestora, pentru a asigura o experiență pozitivă și liniștitoare.

Flexibilitate: Disponibilitatea de a lucra în program flexibil, inclusiv în weekenduri și sărbători, pentru a răspunde nevoilor pacienților.

Orientare spre detalii: Atenție deosebită la detalii și rigurozitate în respectarea protocoalelor și procedurilor medicale.
Autonomie: Capacitatea de a lucra independent, gestionând eficient timpul și resursele pentru a oferi îngrijiri medicale de înaltă calitate la domiciliu.

*** Permis de conducere: Permis de conducere categoria B și disponibilitatea de a se deplasa în București și împrejurimi.

Dacă ești un profesionist dedicat și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și orientată spre pacienți, te invităm să aplici pentru o poziție la HomeMedica. Împreună, putem aduce confortul și siguranța îngrijirii medicale direct la ușa pacienților noștri.

Descrierea jobului

HomeMedica caută asistenți medicali dedicați pentru a se alătura echipei noastre de servicii la domiciliu în București. În cadrul acestui ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄job, vei folosi mașina firmei pentru a te deplasa la domiciliul pacienților și vei efectua proceduri medicale necesare, cum ar fi perfuzii, recoltări de analize și injecții.

Dacă ești un profesionist empatic și responsabil, te invităm să ni te alături pentru a oferi îngrijire medicală de calitate în confortul casei pacienților noștri.

HomeMedica oferă servicii medicale de calitate direct la tine acasă, în București. Suntem dedicați să îți aducem îngrijirea de care ai nevoie într-un mod convenabil și sigur. Echipa noastră de profesioniști este specializată în perfuzii, recoltări, injecții și multe altele.

Ne mândrim cu profesionalismul și empatia personalului nostru medical, care este pregătit să îți ofere asistență în confortul propriului cămin. Indiferent de nevoile tale medicale, HomeMedica este alături de tine pentru a te ajuta să te simți mai bine, mai repede.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 2 Iul. 2024