Gratis

Asistent Medical Generalist

OPTOCENTRU MED SRL

Candidatul Ideal

Asistent medical generalist Medical Optic!

Pentru pozitia de Asistent medical generalist candidatul trebuie aibă experiență de minimum 1 an, insa poate sa fie si debutant.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • efectuează proceduri medicale și tratamente la recomandarea medicului oftalmolog;
  • informează pacientul despre tot ceea ce înseamnă investigațiile medicale ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁din zona de oftalmologie;
  • va asigura circuitul pacientului pentru efectuarea investigațiilor;
  • va înregistra pacienții în baza electronică, îl va pregăti pentru examinările medicale;
  • va completa tipizatele medicale aferente investigațiilor;
  • înregistrare bilete de trimitere,
  • să raspundă la telefon şi să efectueze programări în sistemul informatic al clinicii.
  • să încaseze contravaloarea serviciilor cu plată.

Misiunea noastră este aceea de a oferi pacienților/clienților noștri cea mai bună soluție pentru o vedere fără limite. Lucrăm în echipă, suntem uniți și știm că doar împreună putem garanta consultații, investigațiin oftalmologice și servicii de optică excelente.

Dacă vrei să faci performanță și să te simți împlinită, vino alături de noi!

Te rugăm să trimiți CV-ul la anca@medicaloptic.ro
Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024