Gratis

ASISTENT MEDICAL GENERALIST CU EXP IN MEDICINA DE FAMILIE

SC CABINET MEDICINA GENERALA PEDIATRIE MEDIC DE FAMILIE POPAZU SRL

Candidatul Ideal

- experienta de minim un an in medicina de familie reprezinta un avantaj
- aviz de libera practica pe Bucuresti
- cunostinte de operare calculator
- limba engleza nivel conversational reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- primirea si inregistrarea pacientilor
- eliberare documente medicale sub supravegherea medicului
- transmiterea retetelor electronice si BT

Avem ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂1 cabinet localizat in Bucuresti in sectoarele 4.

Descrierea companiei

CABINET MEDICINA DE FAMILIE LOCALIZAT IN BUCURESTI
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024