Gratis

ASISTENT MEDICAL BFKT/KINETOTERAPEUT/FIZIOKINETOTERAPEUT

KINETO MEDICAL HEALTH SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Pentru ocuparea posturilor contractuale vacante, candidații trebuie să îndeplinească următoarele condiții generale:
cunoaște limba română, scris și vorbit
are capacitate ︍︃︊︉︈︋︉︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎deplină de exercițiu
îndeplinește condițiile de studii specifice postului pentru care dorește să candideze

Descrierea jobului

Cerințele postului:
persoană sociabilă, răbdătoare, rezistentă la stres bune abilități de comunicare și relaționare, orientare spre nevoile pacientului atitudine pozitivă, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄promptitudine în realizarea sarcinilor, seriozitate și responsabilitate
abilități de muncă în echipă respectarea programului de lucru

Principalele responsabilități ale postului:
cunoașterea procedurilor de tratament sau dorința de a învăța informarea pacienților cu privire la procedurile recomandate pregătirea pacienților pentru efectuarea procedurilor realizarea procedurilor de tratament
utilizarea corectă și cu responsabilitate a aparaturii din dotare.

Descrierea companiei

Clinica de recuperare medicala KINETO MEDICAL HEALTH.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024