Gratis

ASISTENT MANAGER

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii / superioare tehnice sau economice
  • Aptitudini si cunostinte termo-tehnice (constituie avantaj)
  • Cunostinte minime de contabilitate primara si de gestiune
  • Seriozitate
  • Abilitati de comunicare
  • Capacitate de a lucra independent dar si de a lucra in echipa
  • Abilitate de a lucra cu clientii

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Urmarire programari revizii si autorizari ISCIR
  • Urmarire lucrari instalatii si contracte mentenanta
  • Urmarire lucrari instalare panouri fotovoltaice ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀prin programul Casa Verde
  • Preluare si operare comenzi/sesisari clienti
  • Rezolvare sesizari clienti
  • Gestionare portofoliu clienti
  • Gestionare stoc piese de schimb
  • Intocmire dosare prosumator
  • Postare SEAP
  • Ofertare si licitatii

Oferim:
  • Salariu atractiv și bonusuri de performanță
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Decontare transport dacă este cazul
  • Prime de sărbători și bonuri de masă
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Reduceri la produsele din magazin

Societatea activeaza pe piata materialelor de constructii, instalatiilor termice si sanitare, proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, de aer conditionat, pompe de caldura, panouri fotovoltaice.
Societatea are in jur 100 de angajati.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024