Gratis

Asistent Manager

MONTECRISTO RETAIL RO

Candidatul Ideal

Cerinte
- Persoana cu spirit antreprenorial, atitudine proactiva, excelente abilitati de comunicare, fire organizata, disciplinata si perseverenta
- Interes si cunostinte despre piata magazinelor de fashion;

Descrierea jobului

- Experienţa anterioară în fashion retail este de preferat, dar nu obligatorie
- Transmite si urmareste documentatia necesara catre toate ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄departarmentele implicate in proces
- Livreaza rapoartele solicitate in deadline-urile prestabilite.
- Operarea datelor in sistem

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa
- Mediu de lucru placut

MONTECRISTO RETAIL RO este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!
Te asteptam sa te alaturi echipelor noastre de profesionisti, unde vei invata cele mai de succes tehnici de vanzare!
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024