Gratis

Asistent Manager

S. C. Medicomplex SRL

Candidatul Ideal

Excelente calitati de comunicare,negociere si putere de convingere
Studii superioare
Atitudine pozitiva, initiativa
Bune cunostinte de limba engleza si operare calculator
Permis auto cat.B constituie un avantaj

Descrierea jobului

- intocmeste documentele de elaborare si prezentare a ofertei pentru licitatii/ achizitie publica
- asigura consultanta operatorilor economici in ceea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁ce priveste intocmirea ofertelor
- mentinerea legaturii cu furnizorii din strainatate
- intretinere documentatie asigurarea calitatii, protectia muncii si ANDM.
- cunostinte de contabilitate primara
- cunostiinte intocmire documente licitatii SEAP
- intocmeste facturi pentru produsele vandute
- indeplineste sarcini de asistare a biroului-(secretariat)

Societate cu o activitate de 25 de ani, distribuitor de echipament medical de inalta performanta.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024