Gratis

Asistent Manager

TECVIVO SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Manager entuziast și bine organizat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. În acest rol, veți oferi suport administrativ și operațional pentru manageri și veți contribui la eficientizarea activităților zilnice ale companiei.

Candidatul ideal
  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență anterioară pe un post similar constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și organizare;
  • Capacitate de a lucra independent și în echipă;
  • Cunoștințe bune de operare PC și de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Atenție la detalii și abilități de multitasking;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu

Descrierea jobului

  • Gestionarea corespondenței și a apelurilor telefonice;
  • Întocmirea Awb-urilor pentru corespondență;
  • Organizarea și coordonarea întâlnirilor și a ședințelor;
  • Asistență în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀planificarea și organizarea evenimentelor companiei;
  • Menținerea evidenței documentelor și a arhivelor companiei;
  • Îndeplinirea altor sarcini administrative și de suport operațional, conform necesităților.
Beneficii:
  • Un mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi;
  • Abonament medical privat;
  • Abonament sală de fitness.

Suntem compania cu cea mai dinamică dezvoltare pe teritoriul României în domeniul jocurilor de noroc si ne propunem să menținem un ritm accelerat de creștere. Obiectivul nostru este acela de a deveni operatorul cu cea mai vastă rețea de locații de pe teritoriul național. Cu peste două decenii de prezență în industria jocurilor de noroc din România, am reușit să aducem esența și entuziasmul specific Las Vegas-ului american mai aproape de clienții noștri prin intermediul a peste 300 de locații deschise în întreaga țară. Ca răspuns la solicitările clienților, ne-am completat oferta de servicii prin lansarea unui cazinou online 100% românesc, care a cunoscut o creștere fulminantă.

Venim în întâmpinarea clienților cu servicii de calitate și cu o ofertă diversificată. Portofoliul nostru include pariuri sportive, jocuri de cazinou și sloturi, pariuri virtuale, poker și multe altele, toate acestea contribuind la recrearea atmosferei autentice a cazinourilor din Las Vegas. Angajamentul nostru față de inovație și excelență este sprijinit de o echipă dedicată și dinamică, compusă din peste 2000 de profesioniști pasionați. Punem accent pe creșterea și dezvoltarea continuă a organizației noastre. Te invităm să te alături echipei noastre!

Publicat 31 Iul. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 30 Aug. 2024