Gratis

Asistent Manager

CONNECTED -DIVAL SRL

Candidatul Ideal

Persoană dinamică, organizată și motivată, cu abilități excelente de comunicare și atenție la detalii. Nu este necesară experiența anterioară, însă reprezinta avantaj, căutăm pe cineva care să demonstreze:
• Spirit de inițiativă și proactivitate
• Atenție la detalii și organizare
• Flexibilitate în gestionarea diverselor activități, inclusiv contabilitate primară și întocmirea documentelor
• Abilități de comunicare și relaționare eficientă cu colegii și clienții
• Competențe tehnice de bază în utilizarea pachetului Microsoft Office
• Capacitatea de a lucra independent și în echipă
• Atitudine pozitivă și dorință de învățare
Aceste calități sunt esențiale pentru a asigura un mediu de lucru eficient și armonios.

Descrierea jobului

• Gestionarea documentelor și a actelor administrative
• Întocmirea și verificarea contractelor și a facturilor
• Întocmirea documentelor de contabilitate ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄primară
• Suport în activitățile de contabilitate
• Interacțiunea cu clienții și implicarea în vânzările directe
Beneficii:
• Cafeaua gratuită zilnic face parte din cultura noastră de a susține angajații si de a crea un mediu de lucru plăcut și motivant.
• La noi fiecare detaliu contează. De aceea, oferim telefon de serviciu pentru a sprijini activitatea si a asigura o comunicare rapida si eficienta.
• Posibilitatea de a-ți îmbunătăți cunoștințele profesionale și de a dobândi noi abilități.
• Recunoaștem și recompensam performantele deosebite prin bonificatie și recunoaștere internă.
• Oferim bonus pentru a-ți arăta aprecierea în zilele tale speciale, inclusiv aniversările si pricipalele sărbatori legale.

Înființată în 2013, Dival Cafe este o companie din Vaslui, România, specializată în furnizarea de automate de cafea și vitrine de tip vending. Cu o experiență de peste un deceniu, Dival Cafe oferă o gamă variată de băuturi, de la espresso clasic la cappuccino și latte, utilizând mașini de vending de ultimă generație. Compania investește constant în inovație tehnologică și soluții ecologice, fiind dedicată reducerii amprentei ecologice. Serviciile personalizate și angajamentul față de calitate fac din Dival Cafe un lider în industria vending-ului din România.
Publicat 19 Iul. 2024 Reactualizat 10 Aug. 2024 Expiră 18 Aug. 2024