Gratis

Asistent Manager

KARTEZIAN SRL

Candidatul Ideal

- abilitati deosebite de comunicare si o buna cunoastere a limbii engleze;
- competente de comunicare scrisa si orientare spre detaliu;
- cunostinte de operare PC si sisteme informatice;
- profesionalism si spirit de raspundere pentru toate sarcinile ce ii vor fi incredintate;
- capacitate de planificare si organizare;
- persoana entuziasmata, optimista, cu atitudine pozitiva, dinamica, dar si organizata;
- abilitați de lucru în echipă, proactivitate, atentie distributiva, onestitate si atitudine pozitiva;
- dornica de evolutie profesionala si personala.

Constituie un avantaj cunostintele in unul dintre urmatoarele domenii:
- juridic;
- contabilitate primara;
- management de proiect / proiecte europene / proiecte de cercetare;
- vanzari;
- marketing;
- jurnalism;
- design / grafica / CorelDraw / Adobe;
- electronica / IT.

Descrierea jobului

- asigurarea suportului administrativ pentru departamentele firmei;
- transmiterea de documente, informări, propuneri și solicitări, prin poștă, curier, e-mail, fax;
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosarierea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, frunizorilor, clienților și a celorlalți angajați;
- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu antreprenorial dinamic, echipa tanara si open-minded;
- initiativa si exprimarea libera a ideilor este apreciata;
- un mediu de lucru placut;
- posibilitatea de a avansa in cadrul companiei;
- bonusuri functie de indeplinirea obiectivelor.

Kartezian a fost fondata in 2003 si ofera clientilor sai servicii de publicitate outdoor in Iasi, Piatra Neamt, Bacau, Suceava, Botosani, Vaslui si Republica Moldova.

Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 9 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024