Gratis

Asistent Manager

Geomatics Integrated Services

Candidatul Ideal

Cerinte:
Cunoștințe operare PC: Windows, Internet , Outlook, Office (Word , Excel) – nivel avansat;
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor;
Capacitate de intelegere si transmitere de informatii;
Spirit de observatie dezvoltat, atentie concentrata si distributiva;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
Punctualitate, seriozitate si profesionalism;
Capacitate de lucru in echipa;
Experiența anterioară în posturi similare (secretariat, alte posturi office/HR)

Descrierea jobului

Responsabilitati
Activitati administrative si de secretariat;
Verificare stocuri, comenzi catre furnizori;
Efectuare programari, planificari, activitati logistice;
Redactare documente, contracte , prezentari , rapoarte, evidente;
Organizarea corespondentei si arhivare documente ; asigurarea fluxului corespondentei intre departamentele firmei

Ce oferim:
Mediu de lucru armonios și performant;
Program flexibil;
Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;
Prime de sarbatori;
Servicii medicale la o clinica privata;
Alte beneficii in functie de evolutia profesionala;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala

GEOMATICS INTEGRATED SERVICES SRL, cu sediul în București, este specializată în realizarea lucrărilor de cadastru general/sistematic, topografie inginerească, fotogrammetrie, teledetecție și GIS, fiind autorizată clasa I de către Agenția Naționala de Cadastru și Publicitate Imobiliară ca persoană juridică pentru a realiza și verifica lucrări de specialitate din domeniile cadastrului, geodeziei și cartografiei. Compania are implementate proceduri de management al mediului, securității informației și calității pentru serviciile de cadastru conformstandardelor ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 si ISO/IEC 27001:2013.

Specialiștii noștri, cu experiență de peste 20 de ani, au fost implicați în lucrări complexe de geodezie, topografie inginerească, fotogrammetrie și teledetecție. De asemenea, compania are în dotare echipamente topo-geodezice de ultimă generație (stații totale, receptoare GNSS, scaner 3D), care, împreună cu aplicațiile informatice dezvoltate intern de către specialiștii noștri, conduc la realizarea în condiții optime a lucrărilor.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024