Gratis

ASISTENT MANAGER VANZARI

ROOF SMART SOLAR S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoană organizată,
- Cu aptitudini in vanzari,
- Cunoștințe de limba engleză ,
- Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
︍️︊︎︈︌︋︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎- Experienta in marketing si e-commerce reprezinta un avantaj
- Competente tehnice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

- Asistență managerială pentru echipa noastră de vanzari
- Comunicare eficientă în limba engleză cu partenerii externi
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Coordonarea și organizarea întâlnirilor cu potentialii viitori clienti
- Administrarea campaniilor pentru emag si a paginilor web
- Gestionarea fluxului de informatii

BENEFICII:

- Salariu motivant in functie de realizari
- Program flexibil
- Autoturism de serviciu
- Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-o companie in dezvoltare cu solutii inovatoare pentru piata de profil

- Suntem o companie deschisa spre inovare si implementarea noilor tehnologii in Europa
- Am introdus in Romania un sistem unic de acoperis ce integreaza perfect panourile foto-voltaice, sistem denumit SMART SOLAR precum si un sistem de eficientizare a lor pe timpul iernii unde randamentul creste cu 100% in zilele cu precipitatii sub forma de ninsoare, iar pe timpul verii cresterea randamentului fiind de pana la 50% prin indepartarea particulelor de praf de pe suprafata panourilor fotovoltaice prin utilizarea unui sistem automatizat de curatare RO-BOT PLUS.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024