Gratis

Asistent manager - urmarire derulare contracte

KNOWLEDGE & SMART SOLUTIONS

Candidatul Ideal

Societate comercială ce activează în domeniul sistemelor de securitate / construcții, cu punct de lucru în București - Piața Sudului, căutăm un coleg/ o colegă cu atribuții în administrativ / contabilitate primară / urmǎrire derulare contracte, deținând un nivel mediu de experiență pentru aceste activități.

Cerințe:
  • studii medii / superioare
  • cunoștințe de contabilitate primară
  • cunoștinte minime SEAP (achiziții publice)
  • persoană serioasă, care poate lua rapid decizii, abilități de organizare și planificare pentru sarcini diverse
  • limba engleză constituie un avantaj
  • experiența pe un post similar, în domeniul construcțiior, constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Întocmește și administrează documentele privind contractele societății
  • Copiază/ redactează/ tehnoredactează diferite documente
  • Arhivează documente
  • Menține corespondența cu clienții ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄si furnizorii
  • Ține evidența orelor de lucru/ pontaj
  • Acordă suport Directorului General

Beneficii
  • salariu motivant, in funcție de experiență și de implicare
  • tichete de masa lunar, tichete cadou de sarbatori
  • bonusuri de performanta
  • ore suplimentare platite (daca este cazul)
  • abonament de sanatate la Regina Maria
  • decontare abonament transport in comun
  • instruire la locul de munca

Infiintata in 2017 din pasiune pentru securitate si solutii de calitate, KNOWLEDGE & SMART SOLUTIONS SRL si-a creat deja un renume in domeniul sistemelor de securitate in zona Bucuresti-Ilfov, avand in portofoliu numeroase proiecte de instalare si mentenanta pentru cladiri de birouri, hale, centre comerciale.

Echipa este tanara, dinamica si in continua crestere.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024