Gratis

Asistent Manager / Secretariat dep. Constructii cu germana

NEW YORKER ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Profilul dvs:
  • Excelente abilitati de organizare si management al timpului
  • Foarte bune cunoștințe de limba engleza si germana (scris si vorbit)
  • Cunoștințe avansate MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Atitudine proactiva, fire pozitiva
  • Capacitate de insusire rapida a informatiilor
  • Capacitate de gestionare a situatiilor dificile si prioritizare a activitatilor, adaptabilitate si eficienta
  • Bune abilitati de comunicare
  • Experiență de minimum 2 ani într-un rol similar, preferabil într-o companie din domeniul construcțiilor sau amenajărilor interioare

Descrierea jobului

  • Oferirea de suport Managerului departamentului de Constructii
  • Activitati specifice de secretariat (raportari, intocmire/corectare contracte, situatii lucrari, creare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de ︁prezentari, deconturi, foi de parcurs, rezervari hotel)
  • Asigurarea transmiterii documentelor/coletelor prin e-mail si curierat
  • Corespondență variată in limba engleză si germana, atat prin e-mail cat si telefonic
  • Indosarierea, arhivarea, mentinerea si pastrarea in conditii optime a tuturor documentelor in legatura cu proiectul, precum si distribuirea acestora catre cei implicati
  • Colectarea tuturor documentelor privind deconturile de personal ale angajatilor proiectului si transmiterea acestora catre departamentul de resurse umane

Program de luni pana vineri, de la ora 8:30 – 17:00

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1250 de filiale din 50 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 23.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 40 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.
Devino parte a echipei noastre!

Deveniți parte din echipa noastră, în departamentul de Constructii, intr-un mediu de lucru dinamic, cu sarcini variate. Vă așteptăm CV-urile la adresa de e-mail:
MZamfir@newyorker.de

Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024