Gratis

Asistent Manager / Secretara - Zona Moara Vlasiei (ILFOV)

All Industrial Fv S.R.L.

Candidatul Ideal

Locația job-ului: Str. Statorniciei Nr 12A, Moara Vlăsiei, Ilfov

Ești o persoană organizată, orientată spre detalii și cu abilități excelente de comunicare?
Vrei să te alături unei echipe dinamice și în creștere?
Atunci te așteptăm cu drag să aplici pentru postul de Secretară la aLL industriaL!

Căutăm o Secretară talentată și entuziastă pentru a se alătura echipei noastre. Vei fi responsabilă
de o gamă largă de sarcini administrative, care includ:

 Suport administrativ: gestionarea programului managerului, aranjarea călătoriilor și a cazărilor, organizarea ședințelor și a evenimentelor, gestionarea documentelor și a corespondenței.
 Comunicare: comunicarea eficientă cu clienții, furnizorii și colegii, atât verbal, cât și în scris.
 Organizare: menținerea unui birou organizat și eficient, gestionarea bazei de date a clienților și a furnizorilor, pregătirea rapoartelor și a prezentărilor.
 Alte sarcini: îndeplinirea altor sarcini administrative solicitate de manager.

Descrierea jobului

Cerințe:
 Studii superioare absolvite (preferabil în domeniul Administrației Afacerilor, Managementului sau Comunicării)
 Experiență anterioară ca Secretară (un avantaj)
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄ Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului
 Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală
 Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu)
 Abilități de utilizare a calculatorului (Microsoft Office)
 Persoană dinamică, proactivă și orientată spre detalii
 Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe

Oferim:
 Un salariu competitiv și un pachet de beneficii atractiv
 Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și în creștere
 Un mediu de lucru prietenos și colaborativ
 Posibilități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră

Ești gata pentru o nouă provocare?

Trimite CV-ul tău la adresa de email contact@aLLindustriaL.ro cu subiectul "Secretară aLL industriaL".
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Informații suplimentare:
 Locația de muncă: Jud Ilfov, Loc Moara Vlasiei, Str Statorniciei 12A
 Program de lucru: Luni – Vineri – 9:00-17:00
 Tipul contractului: nedeterminat

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email specificată mai sus.

aLL industriaL Fv este un furnizor de produse și de soluțtii din zona industrială.

Ținând cont de nevoile pe care fiecare client le are, echipa noastră oferă soluții personalizate, care au rolul de a ajuta la dezvoltarea producției și a afacerii clientului. De asemenea, oferim produse și pentru persoanele fizice care se implică în proiecte DIY și care vor să își pună în scenă planurile, să experimenteze și să încerce diverse lucruri.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024