Asistent Manager / Secretara - job hybrid (home/birou/teren)

MAJESTIC PROPERTIES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii finalizate medii/universitare
  • Engleza nivel mediu obligatoriu, preferabil avansat
  • Cunoștințe bune de operare Microsoft Office
  • Pasiune pentru tehnologie
  • Foarte ︍︋︄︃︀︅︊️​︍︆︂︌​︁︁︎︎​︊︃︌︄​︈︎︇︋︇︉︇︇︅︆︍︈bune capacități de comunicare (scris și verbal)
  • Atenție la detalii
  • Atitudine pro activă
  • Persoană creativa si autodidactă
  • Capacitate de auto-coordonare
  • Experiența nu este obligatorie ci dorința de a învață

Descrierea jobului

  • Efectuarea de apeluri telefonice
  • Programarea întâlnirilor
  • Introducerea anunțurilor in baza de date
  • Postarea de anunțuri pe site-uri de profil
  • ︁︀​︂Editarea imaginilor in programe intuitive precum Canva
  • Editarea video-urilor in programe intuitive precum CapCut
  • Postarea de conținut pe rețelele sociale
  • Editarea contractelor si a materialelor promoționale
  • Asigurarea siguranței si confidențialității a tuturor documentelor

Beneficii:
  • Venit atractiv format din salariu de bază + bonusuri in funcție de performanta
  • Program flexibil
  • Regim de lucru hybrid (work from: home / birou / teren)
  • Mediu pro-activ
  • Asigurare medicala

MAJESTIC PROPERTIES S.R.L. este o companie ce activează in sectorul imobiliar având o experiența pe piața de peste 12 ani. Ne caracterizează profesionalismului si calitatea serviciilor prestate si suntem întotdeauna orientați către parteneriate pe termen lung.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024