Gratis

Asistent Manager (Receptie)

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Cunoștințe operare PC: Windows, Internet , Outlook, Office (Word , Excel);
Cunostinte de limba engleza
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor;
Capacitate de intelegere si transmitere de informatii;
Spirit de observatie dezvoltat, atentie concentrata si distributiva;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
Punctualitate, seriozitate si profesionalism;
Capacitate de lucru in echipa;
Experiența anterioară în posturi similare (secretariat, alte posturi office);
Studii medii sau superioare;

Descrierea jobului

Activitati administrative si de secretariat;
Redirectionarea e-mailurilor primite catre departamentele in atentia carora sunt destinate;
Preia si directioneaza apelurile telefonice ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄externe/interne
Organizare intalniri;
Gestionează diverse evenimente şi întâlniri în cadrul companiei;
Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurand protocolul aferent.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.