Gratis

Asistent Manager Magazin - Contabilitate primara

SC TACTICAL AIR SRL

Candidatul Ideal

Ești o persoană dedicată și entuziastă, dornică să îți aduci contribuția într-un mediu de lucru dinamic și provocator. Ești cunoscut(ă) pentru seriozitatea și responsabilitatea cu care abordezi fiecare sarcină, și pentru abilitatea ta de a lucra eficient în condiții de multitasking. Iată câteva dintre calitățile și competențele pe care le căutăm:
  • Seriozitate și Dedicare: Te implici profund în tot ceea ce faci, asigurându-te că fiecare sarcină este îndeplinită la timp și cu profesionalism.
  • Punctualitate: Respecți termenele limită și ești întotdeauna la timp, atât la întâlniri cât și în predarea lucrărilor.
  • Abilități Excelente de Comunicare: Ești capabil(ă) să interacționezi eficient cu clienții, să asculți activ și să răspunzi clar și convingător. Comunici bine atât verbal, cât și în scris.
  • Organizare Exemplară: Ai o capacitate de organizare deosebită, menținând un sistem ordonat pentru documente și sarcini, ceea ce te ajută să gestionezi multiple responsabilități simultan.
  • Adaptabilitate și Capacitate de Multitasking: Poți gestiona mai multe sarcini în același timp fără a pierde din vedere detaliile importante, fiind atent(ă) la nevoile și solicitările clienților.
  • Responsabilitate și Angajament: Ești dispus(ă) să te angajezi pe termen mediu în cadrul companiei, contribuind activ la dezvoltarea și succesul acesteia.
  • Rezolvarea Problemelor cu Tact și Eleganță: Ești capabil(ă) să gestionezi situațiile neprevăzute cu calm și profesionalism, găsind soluții eficiente și elegante.
  • Inițiativă: Ai o atitudine proactivă și ești mereu în căutarea modalităților de a îmbunătăți procesele și de a aduce valoare suplimentară companiei.
  • Experiență în Contabilitate Primară (Avantaj): Experiența în gestionarea activităților de contabilitate primară este un avantaj major, demonstrând competența ta în acest domeniu.

Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit(ă) să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Compania noastră este în căutarea unui Specialist Contabilitate Primară și Logistică, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄o persoană organizată, cu excelente abilități de comunicare și dornică să lucreze într-un mediu stimulativ, te invităm să aplici!

Responsabilități Principale:
  • Contabilitate Primară:
  • Efectuarea activităților legate de contabilitatea primară utilizând programul Saga Software.
  • Emiterea facturilor, bonurilor și introducerea facturilor de furnizori.
  • Ținerea evidenței plăților și încasărilor.
  • Întocmirea dosarului pentru contabilitate.

Suntem un magazin de dimensiuni medii, localizat în București, sector 1, specializat în comercializarea produselor și echipamentelor destinate agrementului, în special replici de arme airsoft, echipament sportiv/outdoor/survival. Înființată în anul 2011, compania noastră s-a dezvoltat constant prin muncă și perseverență, ajungând să se situeze în topul magazinelor de airsoft din România.

În anul 2017, ne-am mutat într-o nouă locație, unde am dezvoltat conceptul de “airsoft concept store” – cel mai mare magazin de airsoft din România. Aici, clienții noștri beneficiază de o gamă completă de servicii, incluzând consultanță specializată, service pentru echipamente, posibilitatea de a testa produsele, precum și zone dedicate de relaxare și distracție.

Scopul nostru principal este de a satisface exigențele tuturor clienților noștri, asigurându-ne că oferim servicii post-vânzare de cea mai înaltă calitate. Ne străduim să îmbunătățim constant experiența clienților noștri, oferindu-le produse și servicii care să le depășească așteptările.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024