Gratis

ASISTENT MANAGER Div. Cofetarie&Gelaterie KRONWELL

IPORO COM

Candidatul Ideal

  • absolvent studii superioare;
  • detine carnet de conducere, categoria B;
  • bune cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • excelente abilitati de comunicare si organizare a timpului;
  • atitudine proactiva si orientata spre solutii;
  • inalte standarde etice;

Descrierea jobului

  • sprijina si/sau inlocuieste managerul in activitatile de zi cu zi;
  • se asigura ca activitatile de natura comerciala din cadrul ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃Cofetariei Prallini, se desfasoara la standardele Grupului;
  • sprijina si/sau inlocuieste managerul in gestionarea activitatilor specifice Gelateriei (Artpop) si se deplaseaza la punctele de lucru din Brasov pentru a verifica activitatea echipelor;
  • sprijina si/sau inlocuieste managerul in gestionarea evenimentelor desfasurate in cadrul centrului de evenimente pentru copii, Happy Shark (in incinta Hotelului Kronwell);
  • acorda support in activitatile de integrare a noilor salariati in cadrul Diviziei;
  • gestioneaza corespondenta electronica si informeaza managerul cu privire la orice situatii care necesita interventia sa;
  • asigura conformitatea cu regulile și reglementarile companiei, contribuind la cresterea productivitatii in cadrul echipelor impreuna cu managerul si echipa de marketing
  • printr-o atitudine proactiva propune actiuni de imbunatatire a proceselor de lucru;
  • asigura o comunicare eficienta intre Diviziile Grupului;
  • participa la intalnirile specifice, alaturi de manageri;

Grupul Kronwell este furnizor national de elita in industria ospitalitatii, certificat de cei peste 20 de ani de experienta. Atentia ne este centrata pe oaspetele acomodat cu performanta, alert si exigent, care integreaza exclusivul in stilul obisnuit de viata. Cautam intotdeauna sa maximizam potentialul si calitatea vietii, sa crestem curajos si sa creem experiente care ne definesc.

Pe langa Kronwell, toate celelalte branduri ale noastre: Qosmo, Bellman, Belaqva, Kasho, Dash, News, Galleria, Papazaur, Prallini, Upfood, sunt recunoscute pentru inspiratia si motivarea data atat oaspetilor cat si membrilor echipelor, spre un standard frumos de viata.

Publicat 5 Iul. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 4 Aug. 2024