Gratis

ASISTENT - MANAGER DE PROIECT

NETGREEN SOLUTIONS S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un ASISTENT - MANAGER DE PROIECT dedicat și profesionist, cu experiență de minimum 3 ani în domeniul construcțiilor, pentru a se alătura echipei noastre. Vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu dinamic, contribuind la dezvoltarea și implementarea proiectelor noastre.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Suport pentru managerul de proiect în planificarea și organizarea activităților
  • Studierea detaliata a documentației pentru execuția lucrărilor
  • Monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈în timp real progresul atins față de obiectivele propuse in cadrul proiectelor
  • Redactarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare către superiori, cu respectarea datelor prevăzute în planificare
  • Realizarea situațiilor de lucrări
  • Gestionarea documentației specifice proiectelor
  • Negocierea, contractarea și comandarea materialelor de construcții de la furnizori
  • Comunicarea eficienta cu echipa de lucru, subcontractorii, clientii si alte parti implicate in proiect
  • Rezolvarea situațiilor apărute în realizarea proiectului și informarea la timp a echipei de management
Cerințe:
  • Experiență de minim 3 ani în domeniul execuției de construcții
  • Cunoștințe solide de MS Office (Word, Excel) și alte instrumente relevante pentru managementul proiectelor
  • Abilități de organizare și comunicare
  • Capacitatea de a respecta termenele limită
  • Spirit de echipă și abilitatea de a colabora eficient
Oferim:
  • Posibilitatea de a lucra la proiecte variate si complexe care ofera provocari si oportunitati de dezvoltare profesionala.
  • Un mediu de lucru stimulant și profesionist.
  • Pachet salarial competitiv.
Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti in constructii, te invităm să aplici pentru pozitia de ASISTENT MANAGER PROIECT.

NETGREEN SOLUTION este o companie specializată în servicii de proiectare și construcții, execuția lucrărilor pentru platforme subterane de precolectare a deșeurilor. Cu o echipă de profesioniști experimentați, oferim soluții eficiente și adaptate nevoilor fiecărui proiect.
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024