Gratis

Asistent Manager / Consultant

TECH IT SOLUTIONS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana organizata, autonoma, energica, atenta la detalii;
  • Persoana responsabila, dinamica, centrata pe solutii, cu o atitudine proactiva, atentie distributiva si centrata pe solutii;
  • Cunoaste limba engleza si poate comunica cu usurinta in scris si verbal ;
  • Absolventa de studii superioare – cunostine primare de contabilitate si drept;
  • Persoana cu minim 5 ani experienta in gestionarea documentelor unei societati comerciale;
  • Foarte bune cunostinte de MS Office (Word, Excel, PowerPoint) si Outlook;
  • Absolvent/a curs de secretariat / asistent manager – reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Operatiuni specifice activitatii de secretariat/receptie ;
  • Evidenta, organizarea in siguranta a corespondentei si documentelor societatii;
  • Organizarea si asigurarea necesarului pentru buna desfasurare a activitatii de protocol din cadrul societatii;
  • Mentinerea legaturilor societatii cu diversi furnizori, colaboratori, cabinete de avocatura, notariate etc. ;
  • Stabileste intalniri
  • Tipareste, transmite si arhiveaza documente conform procedurilor interne ale companiei;
  • Intocmirea awb-urilor pentru corespondenta livrata ;
  • Intocmeste rapoarte/ situatii administrative
  • Asigura suport logistic și administrativ pentru organizarea deplasarilor interne si externe precum si a unor evenimente interne;
  • Preia apeluri, mesaje, raspunde si/sau le transmite mai departe catre persoanele responsabile ;
  • Preia diverse proiecte, le imparte pe etape si le duce la bun sfarsit impreuna cu Echipa ;
  • Efectueaza activitati de research, culege, introduce si proceseaza diverse informatii in bazele de date ale firmei, asigurandu-se ca informatia este corecta ;
  • Are conștiinte in domeniul fondurilor europene
  • Raspunde la solicitari oricand este nevoie.

O firma tanara de proiectare si consultanta in domeniul absorbtiei de fonduri europene care isi mareste echipa
Pentru mai multe detalii: management.techitsolutions.com / 0724739909
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024