Gratis

Asistent Logistica

SC ALINDA RO SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare, economice de preferat;
Experiență în domeniul economic sau comert;
Cunostințe de limba engleză (vorbit/scris/citit) - nivel avansat;
Persoană dinamică, flexibilă, atentă la detalii;
Cunostințe avansate de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
Reprezintă un avantaj experiența cu aplicații economice de tip ERP.

Descrierea jobului

Înregistrarea facturilor de achiziții marfă, comert intracomunitar si import;
Efectuat si inregistrat facturi de vanzare intern si extern;
Intocmire diverse ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀situații economice în Microsoft Excel;
Evidență si inregistrare documente furnizori;
Diverse raportări către instituțiile statului (situatie ambalaj, notificari DSV, etc);
Intocmit documente conform procedurilor HACCP;
Activități de secretariat.
Beneficii: abonament servicii medicale, prima de vacanta

Companie multinationala care se numara printre liderii de piata in domeniul aditivilor alimentari, cu o vechime de peste 20 de ani. Un partener global de incredere si bine pozitionat in randul producatorilor de produse functionale de inalta calitate, oferind clientilor nostri solutii inovatoare si competitive.
Publicat 13 Aug. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 12 Sept. 2024