Gratis

ASISTENT FARMACIE

DROGHERIE/FARMACIE

Candidatul Ideal

Studii de specialitate finalizate
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj;
- Certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor avizat pe anul în curs / Certificat de membru si aviz de libera practica valabil;
- Abilitati de relationare si comunicare;
- Cunoștințe operare calculator la nivel mediu;
- Bune abilități de comunicare;
- Amabilitate și empatie față de pacienți;
- Integritate și etică profesională.

Descrierea jobului

Ne dorim colegi dinamici, dornici să se implice în lucrul în echipă, care pot întâmpina nevoile pacienților cu sfaturi și ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄recomandări competente, cu atitudine pozitivă, cu bune abilități de comunicare, dornici să obțină rezultate cât mai bune în mediul competițional oferit de piața farmaceutică azi.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024