Gratis

ASISTENT FARMACIE

DROGHERIE/FARMACIE

Candidatul Ideal

Studii de specialitate finalizate
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj;
- Certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor avizat pe anul în curs / Certificat de membru si aviz de libera practica valabil;
- Abilitati de relationare si comunicare;
- Cunoștințe operare calculator la nivel mediu;
- Bune abilități de comunicare;
- Amabilitate și empatie față de pacienți;
- Integritate și etică profesională.

Descrierea jobului

Ne dorim colegi dinamici, dornici să se implice în lucrul în echipă, care pot întâmpina nevoile pacienților cu sfaturi și ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈recomandări competente, cu atitudine pozitivă, cu bune abilități de comunicare, dornici să obțină rezultate cât mai bune în mediul competițional oferit de piața farmaceutică azi.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024