Gratis

ASISTENT FARMACIE si FARMACIST

S.C.ASH FARMA PLUS SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Farmaciile Atena situate in Judetul Ilfov angajeaza personal : farmacist si asistent farmacie pentru noile puncte de lucru situate in Com. Domnesti, Ciorogarla, Clinceni.
Cerințe:
- Absolvent al Facultatii/ Colegiu dе Farmacie;
- Certificat dе membru al Colegiului Farmacistilor vizat pe anul in curs pentru farmacist
- Aviz de libera practica valabil pentru asistent de farmacie
- Bune abilitati de comunicare;
- Amabilitate si empatie fata de pacienti;

Descrierea jobului

Noii colegi vor lucra intr-un mediu relaxant, program flexibil, colectiv tanar si dinamic, fara presiuni din partea conducerii.
Va oferim ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀un pachet salarial atractiv 5000 lei net + bonusuri

Pentru a-si sustine dezvoltarea zonala, grupul de farmacii ASH FARMA PLUS va astepta sa va alaturati echipei !
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024