Gratis

Asistent Director General

Electroglobal SA

Candidatul Ideal

  • Experienta pe o pozitie similara de minim 1-2 ani;
  • Persoana dinamica, operativa, autonoma, cu atentie distributiva si pentru detalii;
  • Orientare spre proactivitate si adaptabilitate;
  • Abilitati deosebite de comunicare, relationare, analiza si sinteza, centralizare si transmitere informatii catre echipa si catre parteneri;
  • Capacitatea de a prioritiza activitati multiple, in vederea respectarii termenelor limita;
  • Cunostinte solide in domeniile management si administrative;
  • Cunostinte utilizare pachet Microsoft Office;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat;
Avantaje:
  • Cunoasterea limbii germane la un nivel mediu spre avansat;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Mentinerea la zi a agendei DG (activitati zilnice/lunare/trimestriale/anuale) – suport DG pentru respectarea ei;
  • Faciliteaza comunicarea dintre ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈DG si persoanele din interiorul si exteriorul companiei;
  • Cunoasterea agendei zilnice a persoanelor top management pentru a putea corela cu agenda DG;
  • Comunicarea persoanelor din top management a modificarilor aduse in agenda DG care pot influenta agenda lor;
  • Redactarea si transmiterea corespondentei interna/externa;
  • Arhivarea corespondentei/contractelor/rapoartelor si a minutelor sedintelor pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii;
  • Organizarea intalnirilor (sedintelor) interne si externe ale DG si redactarea protocoalelor de discutii;
  • Colectarea, centralizarea si prelucrarea datelor necesare rapoartelor si prezentarilor pentru DG si top-M
  • Participarea la sedintele DG si top-M, redactarea minutei acestora si distribuirea ei, celor indreptatiti sa le primeasca;
  • Oferirea suportului pentru organizarea deplasarilor de serviciu pentru DG si top-M;
  • Coordonarea secretarei-receptionistei si asigurarea functionarii optime a receptiei/secretariatului;
  • Redactarea documentiei solicitate de managerul juridic si oferirea suportul solicitat;
  • Pastrarea cu strictete a confidentialitatii datelor, informatiilor si documentelor la care are acces;

Beneficii:
  • Bonusuri anuale de performanta;
  • Bonuri de masa in valoare de 40 de lei/zi;
  • Prime de sarbatori;
  • Training-uri de dezvoltare profesionala;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Discount la asigurarea de sanatate privata (Allianz Tiriac);

Electroglobal este unul dintre liderii nationali in domeniul solutiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizari industriale, actionari electrice si sisteme de iluminat.

Scopul nostru este sa oferim solutii pentru eficientizare energetica si imbunatatirea productivitatii, propunand solutii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare sa se transforme intr-un parteneriat de lunga durata.

Avand experienta indelungata si capabilitati variate in domeniu, beneficiind de sustinerea unor producatori de renume mondial, venim in sprijinul industriei romanesti cu:

Echipamente si materiale electrice

Servicii de complexitate ridicata, precum: Consultanta pentru definirea unui sistem nou sau modernizarea celui existent; Proiectare electrica, luminotehnică si de automatizare; Dezvoltare software pentru actionari si automatizari; Asistenta tehnica la montaj; Punerea in functiune a echipamentelor furnizate; Uzinare tablouri electrice.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024