Gratis

ASISTENT DECAN

Baroul Bucuresti

Candidatul Ideal

  • Minim 5 ani experiență
  • Cunoașterea funcțiilor uzuale Microsoft Office, Microsoft Outlook;
  • Bune abilități de comunicare directă și prin e-mail.
  • Cunoașterea limbii engleze, nivel avansat
  • Absolvent al Facultății de Drept constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Vă rugăm să trimiteti CV şi scrisoare de intenție la adresa de e-mail resurseumane@baroul-bucuresti.ro până la data de 31.07.2024. ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂

Descrierea companiei

Asociatia profesionala a avocatilor din Bucuresti.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024