Gratis

Asistent de laborator

MARIS ANAPAT ONCOGENE S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un Asistent de Laborator de Anatomie Patologică dedicat și responsabil, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai calificările necesare și îți dorești să lucrezi într-un mediu profesionist, te invităm să aplici!

Cerințe:

Calificare de Asistent Medical (școala finalizată)
Permis de conducere categoria B
Abilități organizatorice și atenție la detalii
Capacitatea de a lucra eficient într-un program de 4/6 ore pe zi

Descrierea jobului

Responsabilități:

Preluarea și înregistrarea probelor în sistemul de laborator
Managementul arhivei de probe
Prelucrarea probelor conform procedurilor interne
Gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀deseurilor medicale

Beneficii:

Program de lucru flexibil, 4/6 ore pe zi
Mediu de lucru modern și bine echipat
Oportunități de dezvoltare profesională

Laboratorul de Anatomie Patologică Maris Anapat Oncodiagnostic este un centru specializat în diagnosticarea și evaluarea patologică a bolilor, cu accent deosebit pe afecțiunile oncologice. Dotat cu echipamente moderne și personal calificat.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024