Gratis

Asistent de business

Brici | Asistenți de business

Candidatul Ideal

1. Ai deja un job remote și mai vrei o colaborare part-time pentru a-ți suplini veniturile: Acest job NU este potrivit ︀︇︍︀︃︅︂︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎pentru persoanele care caută job full-time sau au job full-time cu prezență la birou. ︀︇︍︀︃︅︂︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︇︍︀︃︅︂︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅

2. Ai studii superioare: Ai o diplomă de licență în economie, drept sau alte specializări relevante.

3. Ai experiență de muncă de peste 3 ani.

4. Ai o obsesie pentru organizare:
Folosești calendar, listă de task-uri și lași tot timpul lucrurile în ordine la finalul zilei de muncă.

5. Ai abilități excelente de comunicare verbală și scrisă: Scrii corect gramatical, clar și la obiect.

6. Poți lucra independent: Îți gestionezi task-urile în mod autonom, fără să ai nevoie de supraveghere constantă.

7. Ai experiență de lucru cu aplicații digitale (Chat GPT, Google Drive/One Drive, Smartbill etc.).

Descrierea jobului

Acest job este remote și part-time (între 20 și 60 de ore pe lună), iar colaborarea este pe bază de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂PFA/SRL. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Scopul jobului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈este de a oferi suport administrativ și organizatoric unui antreprenor cu business mic/mijlociu.

Exemple de responsabilități posibile:
  • Răspuns la email-uri și mesaje
  • Apeluri către potențiali clienți
  • Pregătirea și trimiterea contractelor
  • Facturare și organizarea documentelor financiare
  • Planificarea și organizarea întâlnirilor
  • Monitorizarea progresului și crearea de rapoarte lunare
  • Gestionarea calendarului
  • Etc.

Eliberăm timp antreprenorilor: Preluăm sarcinile repetitive din zona administrativă și operațională.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024