Gratis

Asistent contabil

Ultrasonic SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii
- Limba engleza nivel mediu
- Abilitati utilizare pachet MS Office
- Abilitati de comunicare, organizare si atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmeste facturi de vanzare/ chitante;
- arhiveaza contractele de vanzare si procesele verbale de predare primire;
- introduce/actualizeaza ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀contractele de vanzare in modulul de Contracte;
- inregistreaza incasarilor aferente contractelor de vanzare

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica

Suntem o firma de import si distributie de aparatura medicala cu birouri si retea de vanzari in toata tara. Reprezentam exclusiv producatori de ecografe, ECG-uri, fizioterapie etc.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024