Gratis

ARTIST DESIGN FLORAL

ROXY DESIGN FLOWERS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea artiștilor florali talentați cu sau fără experiență pentru a se alătura echipei noastre din cadrul florăriei Roxy Flowers. Căutam o persoană responsabilă, organizată, punctuală, obișnuită cu lucrul în echipă și respectul reciproc al colegilor și nu în ultimul rând, pasionată de flori

Descrierea jobului

Responsabilitățile includ crearea și realizarea de aranjamente florale de înaltă calitate, consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și preferințele acestora, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄gestionarea inventarului și menținerea unei prezențe profesionale în cadrul evenimentelor speciale, cât și activități specifice florilor: întreținere plante, pregătirea vaselor și a florilor, curat la masa de lucru. De asemenea sunt necesare cunoștințe de bază lucrat cu casa POS
*se lucrează în 2 ture, iar Weekend-urile prin rotație, EXCLUS o zi cu o zi.

La noi, nu vindem doar flori - creăm experiențe memorabile și inflorim sentimente. Ne place să transformăm fiecare moment într-o poveste de frumusețe și delicatețe, unde natura se întâlnește cu arta în fiecare buchet și aranjament floral. Mediul nostru plăcut este o invitație deschisă pentru toți cei care apreciază eleganța și rafinamentul, într-un cadru care celebrează fiecare petală și fiecare frunză ca parte a unei opere de artă vii. Vă invităm să descoperiți magia naturii în fiecare vizită la florăria noastră, unde fiecare floare povestește o altă emoție și unde inflorim sentimente pentru fiecare ocazie specială din viața voastră.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024