Gratis

ART DIRECTOR

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana creativa si talentata, care se exprima excelent vizual si isi doreste o cariera in publicitate, atunci te asteptam.

CERINTE:
- Creativitate
- Experienta de minim 2 ani in utilizarea: Photoshop, Illustrator, InDesign, Premier Pro, After Effects (suita ADOBE),
- Interesat dе publicitate.
- Absolvent de Arte sau Arhitectura.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- formularеa vizuаlа a conceptului crеativ;
- executia vizualurilor intr-un mod originаl si cu impact, pеntru oricе tip dе ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄suport publicitаr (print, online, media);
- adaptаrеа stilului de еxprimarе si a ideilor la cerintele clientului si ale brief-ului
- realizarea conceptului creativ in functie de publicul tinta;
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.