Gratis

ARHITECT PEISAGIST / INGINER HORTICOL

CARTIER REZIDENTIAL GARA NOUA S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Arhitect Peisagist talentat pentru a se alatura echipei noastre !
Viitorul coleg trebuie sa fie profesionist, creativ si cu experienta relevanta in domeniu !

CERINTE :
- Absolvent Agronomie / Horticultura - specialitatea inginer horticol / agricol si peisagist.
- Cunostinte in cultivarea gazonului, legumelor, pomilor, plantelor ornamentale si ingrijirea acestora
- Persoana responsabila
- Capacitatea de a lucra sub presiune intr-un mediu dinamic;
- Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitate de adaptare la un mediu in continua schimbare;
- Obligatoriu permis conducere si autoturism personal.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- pregateste proiectul arhitectural pentru gradini, parcuri, livezi si alte zone similare.
- Participa la planificarea lucrarilor de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈infiintare si intretinere a culturilor si verifica periodic realizarea acestora.
- Identifica in timp real situatiile care pot afecta culturile din punct de vedere al bolilor si daunatorilor, alte situatii si propune luarea de masuri in vederea remedierii problemelor.
- Raporteaza etapele de dezvoltare a culturilor catre superiori.
- proiecteaza diferite structuri de gradini, de obiecte decorative si utilitare, sa stabileasca locul de plantare al arbustilor decorativi si al florilor, conceptul general al unei gradini sau parc.
- selecteaza materialele si plantele adecvate si face cerere pentru achizitionarea acestora catre superiori.
- Calculeaza costurile proiectului si propunerilor, urmareste proiectele in curs de derulare.

OFERTA :
- Posibilitatea unui loc de munca stabil pe termen lung
- Pachet salarial atractiv.

Posibilitatea de a contribui la crearea unor experiente deosebite pentru clientii nostri !
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si dinamic, intr-o ferma moderna in plina dezvoltare;
Te invitam sa aplici pentru postul de Arhitect Peisagist / Inginer Horticol, doar daca esti pasionat de meseria ta si ai experienta necesara pentru a face fata tuturor provocarilor !
Publicat 24 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 23 Aug. 2024