Gratis

ARHITECT CLUJ / SIBIU / TIMISOARA

CON-A OPERATIONS
3 poziții

Candidatul Ideal

Echipa CONDESIGN va prospera alături de colegi arhitecți, dinamici, entuziaști și talentați pentru a contribui la proiectele de arhitectură și urbanism.

Activitatea echipei e optimă alături de colegi cu...
- abilități de proiectare 3-D, abilități tehnice
- cunoștinte avansate ArchiCad, Revit
- punctualitate și capacitate de a respecta termenele
- creativitate, dorință de perfecționare continuă
- capacitate de organizare, atenție la detalii, responsabilitate
- cunoștințe de legislație în domeniu
- disponibilitate la deplasare în teren pentru culegerea informațiilor necesare realizării proiectelor și participarea la faze determinante
- dorința de a-și urma pasiunea pentru arhitectură pe termen lung, alături de noi.

Descrierea jobului

Sunt trei roluri disponibile, pentru Timișoara, Cluj-Napoca și Sibiu.

Obiectivul acestui rol e realizarea în cadrul echipei a proiectelor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de arhitectură, fazele : concept, SF, DTAC, PT-DE, în corelare cu specialitățile rezistență și instalații.

Beneficii:

Mediu de muncă dinamic, în care profesionalismul e respectat: https://condesign.ro/acasa/servicii/despre-noi/#echipa
Proiecte de mare anvergură, care oferă dezvoltare durabilă și stabilitate profesională, implicare directă în procesul de creație: https://condesign.ro/portofoliu/
Pachet de salarial și de beneficii complex, care recompensează rezultatele și vine în întâmpinarea așteptărilor candidaților, 7Card, Bookster, Coffee corners, parteneriat bancar.

Detalii: tel. 0725 346 024

Descrierea companiei

CONDESIGN
Experiența relevantă în domeniu deschide perspective ample de proiectare, personalizate după nevoile fiecărui client și particularitățile fiecărei construcții.

Colaborăm îndeaproape cu echipe de execuție specializate și cu fabrici de producție a elementelor prefabricate și metalice, astfel încât suntem mereu racordați la ultimele tehnologii din domeniu.

CON-A este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 1990. În prezent CON-A este compania-mamă a unui grup de firme cu peste 1.000 de angajați și un portofoliu de lucrări de peste un miliard de euro. Principalele servicii oferite sunt: antreprenoriat general pentru construcții civile și industriale, proiectare, execuție, instalații electrice și mecanice, furnizare de materiale și structuri pentru construcții. CON-A este cel mai experimentat constructor român pe segmentul proiectelor industriale, cu peste 130 de fabrici construite de-a lungul celor 34 de ani de experiență pe piață.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024