Gratis

ARHITECT / ARHITECT DEBUTANT / INGINER STRUCTURIST

Compassarch S.R.L.

Candidatul Ideal

ARHITECT/ARHITECT DEBUTANT
*absolvent al Facultatii de Arhitectura cu sau fara drept de semnatura;
*cunostinte bune de Arhicad, AutoCAD, MS Office, programe pentru randare;
*apreciem seriozitatea, implicarea si atitudinea pro-activa, rapiditatea in executie, capacitatea de adaptare si integrare in cadrul echipei;
*experienta in proiectare minimum 2 ani(avantaj)

INGINER PROIECTANT STRUCTURIST
​*absolvent al CCIA
*cunostinte bune de Arhicad, AutoCAD, MS Office, programe pentru calcul structura;

Descrierea jobului

realizare măsurători și relevee;
intocmirea de concepte și prezentări arhitecturale;
realizarea tuturor fazelor de proiectare pentru arhitectura, rezistenta (concept, CU, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄AVIZE, PAC, PT, DDE);
studiul legilor si normativelor pentru proiectare;
realizarea listelor de cantitati.

Suntem o firma in continua dezvoltare, cu o echipa tanara si talentata, perfect armonizat cu misiunea si strategiile firmei, ce are in portofoliu o plaja larga de proiecte a unor obiective in domeniul educational (scoli, gradinite, camine studentesti), cultural (case de cultura), sportiv (sali de sport, baze sportive), medical (sanatoriu, dispensar, spitale, unitati primire urgente), cladiri rezidentiale (locuinte individuale si colective) etc.
Unul dintre principalele noastre obiective este dezvoltarea și construirea unei echipe de oameni talentati si pasionati de ceea ce fac, dispusi sa invete permanent si carora le plac provocarile, perfect armonizata cu misiunea firmei noastre, aceea de a sprijini inițiativele, promovarea entuziasmului, dezvoltarea talentelor si recompensarea rezultatelor.
Daca vrei sa te simti excelent intr-un mediu de lucru profesionist, te invitam sa te alaruri echipei COMPASSARCH!!
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024