Gratis

Area Sales Representative Hunter Bucuresti

Tchibo Coffee Service

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Experienta: minim 2 ani in FMCG;
Experienta intr-o companie cu un business similar - avantaj;
Studii: liceu (studii superioare – avantaj);
Permis de conducere: categ B;
Cunostinte de limba engleza: vorbitor fluent – avantaj;
Motivat de o cariera in vanzari;
Disponibilitate pentru deplasari;
Comunicativ, curios si cu initiativa;
Domiciliul in Bucuresti/Ilfov.

Descrierea jobului

Ce vei face:
​Vei cauta parteneriate cu cu clienti de profil si vei vinde cea mai completa solutie de bauturi ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄calde din piata: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei; zone de lucru: Bucuresti, Ilfov, Prahova, Giurgiu.
Promovarea brandurilor din portofoliu (Tchibo, Davidoff, Piacetto, Pure, Eduscho, Smokin’Bean, Vista, Matthew Algie, Sir Henry, Espresso);
Dezvoltarea bazei de clienti prin intermediul unei constante cercetari a pietei;
Account management;
Implementarea promotiilor conform calendarului agreat;
O foarte buna executie in piata.

Ce iti oferim:
Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune;
Salariu fix + bonus;
Beneficii: masina de serviciu, telefon, laptop, tableta, tichete de masa, abonament servicii edicale intr-o retea privata de sanatate;
Un mediu de lucru ce incurajeaza initiativa.

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei pentru OOH (Ho.Re.Ca, Vending, Office).

www.tchibo-coffee.com

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024