Gratis

Area Sales Manager

SMART MANAGEMENT INVEST

Candidatul Ideal

-ambitios si consecvent
-cu tact si diplomatie
-bune abilitati de comunicare si negociere
-disponibilitate deplasari si munca de teren
-cunostinte PC nivel mediu ( MS Office Word/Xcel/PP)

Constituie avantaj minim 3 ani experienta in vanzari , de preferinta in zona serviciilor business to business.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-promovarea si vanzarea produselor companiei
-identificarea si contactarea potentialilor clienti
-stabilirea nevoilor clientilor, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Beneficii:
-salariu fix +bonus , in functie de realizari
-training profesional
-abonament servicii medicale
-tichete de masa

Smart Management Invest suntem o companie românească de încredere care oferă servicii de alimentare cu carburant pentru toate categoriile de clienți din țară , o echipa tanara si dinamica , intr-o perioada de dezvoltare , parte a unui grup de companii de succes .
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024