Gratis

Area Sales Manager - Bucuresti

SC SUPERBET BETTING & GAMING SA

Candidatul Ideal

Suntem în căutare de un coleg, care să ni se alăture în rolul de Area Sales Manager.

Așteptăm CV-ul tău, dacă ai:
  • Studii medii finalizate
  • Permis de conducere auto categoria B (minimum 1 an)
  • Abilități de leadership, organizare, inițiativă, rezolvarea problemelor
  • Atenție distributivă și flexibilitate

Constituie avantaj:
  • Engleză – nivel mediu
  • Absolvent sau în curs de absolvire învățământ superior

Descrierea jobului

Alături de noi:
  • Coordonezi și realizezi planificarea turelor de lucru și concediilor
  • Asiguri necesarul de colegi conform cu ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈clasele agențiilor
  • Urmărești respectarea procedurilor de lucru cu banii (numerar/ cash)
  • Te asiguri de calitatea serviciilor oferite de Reprezentanții de Vânzări și de modul în care comunică clienților campaniile în desfășurare
  • Urmărești respectarea planului de merchandising oferit de Departamentul Marketing în toate agențiile
  • Te asiguri că toate echipamentele din agenție sunt funcționale și că depozitarea bunurilor se realizează corect
  • Monitorizezi consumul de materiale de curățenie/ papetărie/ stocuri
  • Participi activ în procesul de recrutare pentru rolul de Reprezentant Vânzări
  • Te ocupi de integrarea noilor colegi și de motivarea echipei pe care o coordonezi

Suntem pregătiți să îți oferim:
  • Salariu competitiv + tichete de masă electronice
  • Cadouri de sărbători (Paște și Crăciun)
  • Bonus trimestrial în funcție de performanta zonei coordonate și rezultatele financiare ale companiei
  • Bonus anual în funcție de performanță individuală/ la nivel de companie
  • Program de formare profesională, teambuilding-uri
  • Abonament medical în cadrul unei rețele private de sănătate & Asigurare de viață
  • Acces la servicii de consiliere & wellness

Descrierea companiei

Vino și tu în echipa Superbet!

Fondată în anul 2008, Superbet este o companie de tech & entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România.

În acest moment, avem o rețea de aproximativ 1.000 de agenții și peste 3.000 de colegi în echipele de retail.Suntem organizația cu cea mai impresionantă creștere din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrală și de Est, întreaga echipă concentrându-se pe extinderea și consolidarea modelului nostru de business, atât la nivel național cât și internațional.

Ne mândrim cu faptul că suntem singura companie românească premiată de patru ori în cadrul Central and Eastern European Gaming Conference (CEEGC) cu trofeul de excelență în regiune - Cel mai bun Operator de Pariuri Sportive din Europa Centrală și de Est, iar viziunea noastră este să devenim liderul global al industriei noastre.

În echipa Superbet îți poți pune în valoare calitățile și te poți dezvolta profesional, în fiecare zi. Hai să faci parte din echipa noastră!

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024