Gratis

Antrenor Personal - AVO GYM

Avocado Gym S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce am vrea de la tine?
- Seriozitate și punctualitate
- Nivel ridicat de cunoștințe în domeniul fitness-ului și al sportului în general
- Capacitatea de a înțelege și a relaționa cu clienții
- Experienta în acest domeniu
- Studii în acest domeniu (facultate și/sau cursuri acreditate)
- Dorinta de a progresa și a evolua
- Cunoștințe pe partea de nutritie

Descrierea jobului

- Vei lucra cu clienti prestand servicii de antrenamente personale
- Vei interactiona direct cu persoanele din sala de fitness
︁︀​︂︃︃​︈︃​︀- Cunoasterea foarte buna a pachetelor de ftness
- Consultanta in vanzarea de produse, suplimente etc.
- Vei asigura buna desfasurare a activitatii in sala de fitness
- Vei fi responsabil ca persoanele din sala sa respecte regulamentul de ordine interioara

AVO GYM este o sala de fitness din Cluj Napoca orientata preponderent spre antrenamente personale. Am creat un mediu in care calitatea primeaza inaintea cantitatii. Toti membrii echipei sunt persoane dinamice, cu experienta, mereu atente la detalii si dornice sa progreseze atat pe plan personal cat si pe cel profesional. Am creat o comnunitate si o stransa legatura cu clientii.

Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 19 Sept. 2024