Gratis

Antrenoare fitness

Movier Clip S.R.L.

Candidatul Ideal

Despre tine:
- Experienta in fitness
- Comunicativa
- La curent cu noile tendințe in materie de fitness
- Deschisa la tendintele noi legate de social media

Descrierea jobului

Sesiuni de antrenamente.
Pregătirea materialelor și resurselor necesare pentru fiecare antrenament.
Menținerea unui mediu de învățare pozitiv, încurajator și productiv ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀pentru participanți.

Flexibilitate: Posibilitatea de a lucra de la distanță, într-un program flexibil, adaptat nevoilor tale.
Plată competitivă: Remunerație atractivă în funcție de performanță și experiență.
Impact pozitiv: Oportunitatea de a inspira și ajuta oamenii să își atingă obiectivele de fitness și sănătate.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024