Gratis

ANIMATOR HOTELIER GRECIA / SPANIA / CIPRU 2024

GOOD TIME INTERNATIONAL
100 poziții

Candidatul Ideal

Ce planuri aveți pentru sezonul de vară 2024?

Ca animator hotelier, ajungi să locuiești acolo unde alții merg în vacanță! Îți vei folosi personalitatea plină de energie pentru a înveseli ziua tuturor și pentru a pune zâmbetul pe chipul oaspeților hotelului. Sarcinile tale principale vor fi să organizezi jocuri nebunești, dar și să conduci activități sportive și fitness. Motivația ta contagioasă poate distra cu ușurință oamenii din jurul tău, iar socializarea cu acestia iti pot aduce noi prieteni.

Acest job va permite să creșteți personal și să cunoașteți o multime de oameni noi deasemeni să economisiți o mulțime de bani! Cazarea și trei mese pe zi sunt incluse, așa că singurele tale cheltuieli vor fi costurile de călătorie atunci când vei explora destinația ta preferata! Locurile de muncă sunt disponibile în Grecia, Spania și Cipru. Deci ce mai aștepți? Nu rata șansa șa petreci un sezon de vară de neuitat într-o destinație asemănătoare paradisului!

Ce așteptăm de la tine?
  • Nivel bun de engleză (B1), orice altă limbă reprezintă un plus
  • Disponibilitate de la 2 la 3 luni
  • cetățenie europeană
  • O personalitate entuziastă și plină de aer
  • Interes pentru sport și fitness

De ce nu vrei să ratezi această șansă!
  • Salariu competitiv pe baza experienței voastre de muncă
  • Cazarea, masa și transferul de la aeroport sunt incluse
  • Cheltuielile dvs. de călătorie vor fi rambursate
  • Un contract sezonier UE de până la 3 luni
  • Șansa de a obține venituri suplimentare prin promovare
  • Taxele și asigurarea de sănătate sunt incluse

Timp: august - octombrie
Cerință: engleză (B1 - intermediar)

Descrierea jobului

Ce ai de facut?
  • Organizezi și realizezi diferite jocuri și evenimente
  • Alătura-te activităților sportive și evenimentelor de fitness
  • Pune ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄un zâmbet pe fețele oaspeților hotelului
  • Asigura-te că toți oaspeții hotelului se bucură de vacanță

Good Time Entertainment este unul dintre cele mai noi produse de pe piata romaneasca, condus de cei mai experimentati leaderi in domeniul de entertainment si animatie turistica avand o experienta de 20 de ani. Compania are sediul in insula Rodos ( Grecia ) avand birouri secundare in tari ca Spania, Bulgaria si Elvetia.

Credem in pasiunea noastra si scopul nostru este de a oferii servicii de calitate si nu cantitate, ceea ce credem noi ca este una dintre cheile catre succes.

Publicat 23 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 22 Aug. 2024