Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Angajez Croitoreasa/Masinista-Confectii,Reparatii

DENIS MMV SRL
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

-sa stie sa lucreze la masinile de cusut
-sa stie sa faca reparatii,modificari sau ajusatri la imbracaminte
-sa stie sa lucreze produsele cap-coada sau macar cateva din operatiile importante
-sa fie o persoana serioasa

Descrierea jobului

-se executa produse cap-coada,tricouri,camasi,pantaloni,geci
-se executa retusuri si modificari la imbracaminte ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂

Descrierea companiei

Suntem o companie ce se ocupa cu fabricarea a echipamentelor de lucru.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.