Gratis

Angajam sef tura si sef magazin in Ploiesti

PROFI ROM FOOD SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur.
Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

Bunatatea este limbajul nostru comun la Profi, iar asta se reflecta in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀actiunile pe care le desfasuram din grija pentru toti colegii nostri;
Investim in oamenii care ne reprezinta, oferind traininguri profesionale;
O platforma de beneficii fixe - beneficii aniversare, discounturi pentru servicii medicale si multe alte oferte negociate cu diversi parteneri, care vin in intampinarea nevoilor tale;
Oferim posibilitatea dе specializare, dezvoltare profesionala si personala;
Oferim posibilitati reale dе promovare.

Ce vei face tu:
Vei atinge obiectivele propuse;
Vei pune bazele unei echipe unite si iti vei dezvolta colegii din punct de vedere profesional;
Te vei asigura ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei;
Vei imbunatati indicatorii de performanta ( CA, piederi, stocuri, fluctuatie si costuri personal, audit );
Daca ai:
Capacitate de organizare si prioritizare;
Orientare catre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati de comunicare si relationare;
Dinamism, integritate, atitudine pozitiva.

"Join Profi!
#OameniiDeLaprofi fac Echipa buna impreuna!"

Povestea Profi incepe in anul 2000, in Timisoara si in prezent suntem recunoscuti drept compania de retail modern cu cea mai mare extindere geografica din Romania, avand peste 1.700 de magazine prezente in 700 localitati.

De peste 10 de ani, Profi dezvolta proiectul „Magazine Partener”, un proiect strategic, deschis atât angajaților Profi, cât și persoanelor din afara rețelei, care isi doresc propriul business cu resurse si sustinere profi. La finalul anului 2023, peste 1400 din magazinele Profi erau deja gestionate de Parteneri Profi!

#OameniiDeLaProfi este comunitatea noastra de peste 27 000 de colegi, parte a celui mai mare angajator din mediul privat din Romania.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024