Gratis

Angajam responsabil (a) vanzari

RAREALE PREST S.R.L.

Descrierea jobului

Companie de distributie produse alimentare angajeaza "REPREZENTANT (A) VANZARI"!

Cerinte:

Experienta in vanzari;

Persoana placuta, comunicativa, orientata ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀spre client;

Studii superioare absolvite;

Cunostinte de limba engleza;

Abilitati bune de operare cu PC (MS office);

Gandire analitica si intelegere a indicatorilor de vanzari

Se ofera:

Pachet salarial motivant;

Sistem de bonusare foarte atractiv, in functie de rezultatele obtinute;

Tichete de masa (valoare: 40ron/tichet)

Laptop, telefon mobil;

Transport asigurat cu autoturismele firmei;

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;

Posibilitatea dezvoltării profesionale.

Asteptam CV-urile dvs.

Doar CV-urile selectate vor fi contactate pentru un interviu.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024