Gratis

Angajam Personal: Operatori, Matriteri, Ajustori, Ingineri

GRAVOLAB CNC SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Responsabilitate, Implicare, Seriozitate;
- Comunicare foarte buna
- ︄︇︍️︌︊︋︂​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Capacitate buna de a face fata stresului (mai ales de eliminare a acestuia)
- Capacitate de a dezvolta strategii de lucru si de a le pune in practica
- Capacitatea de a nu renunta atunci cand este mai greu
- Autodidact

Descrierea jobului

Recrutam Personal calificat si necalificat pentru fabrica noastra din Campulung-Muscel:
- operatori pentru masini cu comanda numerica (CNC), ajustori, matriteri, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂strungari si frezori;
- ingineri pentru Proiectare Solidworks, Masinare CNC;
- ingineri pentru coordonare sectie Asamblare si Testare Matrite de Termoformare;
- ingineri control calitate, masurare CMM;

Experienta nu este obligatorie, asiguram Training in cadrul societatii

GravoLAB este un producator de matrite de termoformare pentru materiale plastice, activand de 20 de ani pe piata. Suntem o firma cu deschidere internationala, participari regulate la targurile de profil.
Produsele noastre sunt proiectate, masinate, asamblate si testate complet in Romania.

GravoLAB - veniti alaturi de noi: proiectare, masinare CNC, asamblare, testare, project-management !

www.gravolab.com

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024