Gratis

ANGAJAM LUCRATOR COMERCIAL

PRINTEXPRESS BACAU S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ai abilități minine de lucru in domeniul microsoft office?
Ești creativă, muncitoare, amabilă și dispusă să înveți lucruri noi?
︄︃︂︈︂️︎︄​︉︅︁︄​︁︁︎︎​︈︇︄︀​️︎︈︉︎︀︊︌Daca te regasesti in descrierea de mai jos inseamna ca esti candidatul ideal!
SERIOASA, AMABILA, DISPONIBILA, INZESTRATA CU ATENTIE DISTRIBUTIVA, DORITOARE SA MUNCEASCA, INTELEGATOARE, CALMA, ZAMBITOARE.
Experienta nu este obligatorie, deoarece noi te invatam ce trebuie sa faci, tu doar trebuie sa iti doresti!

Descrierea jobului

SE VA OCUPA CU VANZAREA PRODUSELOR DE PAPETARIE, BIROTICA, JUCARII SI VA EXECUTA COPII XEROX SI PRINTARI DIGITALE, TEHNOREDACTARE. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀

Descrierea companiei

MAGAZIN DE PAPETARIE SI XEROX
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024