Gratis

Angajam inginer mecanic

BANKOV SRL

Candidatul Ideal

-Dinamic, munitios, atent la detalii, sociabil
-Harnic, ambitios, punctual
-Sa lucreze atat in echipa cat si individual

Descrierea jobului

SC BANKOV SRL,Lugoj angajeaza urgent Inginer mecanic auto sau Inginer cu specializare Autovehicule Rutiere ,nu necesita experienta ,insa reprezinta un ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄avantaj.Salariu atractiv + bonusuri.Program lejer 8 ore de luni-vineri.

SC BANKOV SRL, firma de activitati si analize tehnice auto, statie de inspectie periodica (ITP), pentru categoriile II si III de vehicule, ofera servicii de calitate de peste 12 ani.
Publicat 16 Aug. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 15 Sept. 2024