Gratis

Asistent manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Suntem o companie in plina dezvoltare, specializata in domeniul instalatii industriale. Cautam o persoana motivata si organizata pentru a ocupa pozitia de Asistent Manager.

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul administrativ sau managerial reprezinta un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare si organizare;
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termene limita;
Cunostinte solide de operare PC (Microsoft Office, Excel, PowerPoint);
Atentie la detalii si orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Asigurarea suportului administrativ pentru manager ;
Gestionarea corespondentei si a comunicarilor interne si externe;
Verificarea si organizarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂actelor pentru personal in corelare cu normele legale ;
Intocmirea rapoartelor si a documentelor necesare desfasurarii activitatii manageriale.
Ofertarea catre clienti
Indosarierea actelor necesare pentru contabilitatea primara

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si profesionist;
Posibilitatea de a invata si de a evolua profesional alaturi de o echipa experimentata;
Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
Traininguri si workshop-uri pentru dezvoltarea abilitatilor tale.

Daca esti o persoana proactiva, dornica sa invete si sa se implice activ in activitatile de birou, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Asistenta Manager. Alatura-te echipei noastre si construieste-ti o cariera de succes alaturi de noi!
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.